درباره ایشر

ایشر بخشی از یک فعالیت تجاری بیمه ای و در واقع یک سیستم برد-برد فعالیت مستقیم همگان در صنعت بزرگ بیمه است که با رویکردی نوین، امکانی را فراهم کرده است تا همه بتوانند در هر زمان و مکانی که هستند در کنار شغل و مهارت خود فعالیت مالی جذابی را دنبال کنند.
ایشر سعی دارد در کنار افزایش دانش عمومی در مورد بیمه و ارایه نکات کاربردی برای خرید بهتر نیازهای بیمه ای به عموم مردم و کاربران سایت، محلی برای کسب درآمد برای هر سه گروه خریداران، معرفان و شرکت بیمه آسیا باشد.
ایشر به سفارش نمایندگی رسمی بیمه آسیا به کد 5089 توسط گروه طراحی و توسعه دیوان، طراحی و راه اندازی شده است. این نمایندگی با در نظر گرفتن تمامی موارد قانونی بیمه مرکزی و طبق بخشنامه های شرکت بیمه آسیا علاوه بر دفتر نمایندگی به شکل گسترده در ایشر نیز فعالیت خود را انجام می دهد.
خیر. در ایشر بیمه نامه های معتبری که توسط نمایندگی 5089 بیمه آسیا صادر گردیده است توسط صاحب بیمه نامه و معرفان ثبت می گردد. هر چند قابلیت خرید آنلاین و ارتباط از طریق تلفن هم در این سامانه امکان پذیر است.
در این مجموعه یا بیمه گذار هستید یا معرف. در هر دو حالت با ثبت اطلاعات بیمه نامه درصدی از سود هر بیمه نامه در پروفایل شما ذخیره می شود که پس از وصول کارمزد بیمه نامه ها از شرکت بیمه آسیا، و طبق درخواست شما از طرف ایشر به کارت بانکی اتان واریز می گردد.
زمانی که بیمه نامه صادر می شود و بیمه گذار حق بیمه را پرداخت می نماید در واقع تمامی تخفیف هایی که شامل حال وی می شود را دریافت نموده است اما با ثبت بیمه نامه بخشی از مبلغ مجددا برای خریدار بیمه ثبت می گردد.
معرف کاربری است که با ثبت نام در سایت عضو فعال ایشر می گردد که با کد ملی منحصر بفرد خود شناخته می شود. با معرفی نمایندگی 5089 بیمه آسیا و بابت هر خریدی که به واسطه ی معرفی شما صورت گیرد تنها با ثبت شماره بیمه نامه ی خریداری شده در سایت درآمد کسب می کنید. شما معرف این مجموعه هستید و باقی فرایند فروش بر عهده ایشر است با افزایش فعالیت، سهم سود شما به صورت خودکار بیشتر میشود.
اگر بیمه گذار ایشر هستید با ثبت اطلاعات بیمه نامه علاوه بر تخفیفات بیمه نامه ی صادر شده از ایشر امتیاز نقدی دریافت می کنید. اگر معرف هستید که با معرفی مجموعه و ثبت شماره بیمه نامه های خریداری شده توسط دوستان و آشنایانتان سهمی از سود فروش بیمه نامه برای شماست. اگر کاربر عمومی هستید، نه بیمه ای خریداری کرده اید و نه معرف بوده اید، سود شما آگاهی از اطلاعات و نکات ریز در مورد بیمه نامه ی اجباری مانند بیمه ثالث خودرویی که سوار می شوید و یا منافع و محدودیت های بیمه های اختیاری مانند بیمه عمر و پس انداز است.
در صفحه اول سایت، دکمه ثبت نام را کلیک کرده و در صفحه باز شده اطلاعات مختصر خواسته شده را وارد نمایید. کد ملی شما نام کاربری اتان است. از این پس شما عضو ایشر هستید و تمامی فعالیتتان در پروفایل اختصاصی شما قابل مشاهده است.
ایشر یک فضای حرفه ای برای یک فعالیت تجاری شفاف و سودآور برای تمامی مشارکت کنندگان در صنعت بیمه است.
ایشر یک سایت تبلیغات فروش بیمه یا بازاریابی نیست. بلکه در کنار فعالیت تجاری اطلاعاتی در اختیار عموم مردم قرا می دهد که در مواجهه با بیمه، آگاهانه عمل کنند و بدانند محصولات بیمه ای براساس شرایط و نیاز هر فردی متفاوت است و به صورت خاص در سبد خرید افراد قرار می گیرد.
نمایندگی رسمی شرکت بیمه آسیا با کد 5089 – تهران، به آدرس میدان جمهوری- خ جمهوری- پلاک 1600- واحد 4 ، تلفن 66125698
برای شروع اطلاعات اولیه مورد نیاز در سایت ارایه می شود. بخش سوالات متداول و مقاله ها و مطالب سایت هم راهنمای شما هستند. اما علاوه براینها هر جا سوالی داشتید می توانید با نمایندگی و کارشناسان به صورت تلفنی و یا ارتباط از طریق تلگرام و یا ارسال پیغام و سوال در سایت و پروفایل تان تماس بگیرید همواره در دسترستان هستند و با روی خوش پاسخگو و راهنمای شما.
فعالان ویژه و 5 ستاره ی ایشر از سهم سود بیشتری نسبت به باقی سطوح برخوردار هستند و به عنوان همکاران ویژه ایشر در برگزاری همایش ها و کلاس های آموزشی بیمه و بازاریابی از مهارت، توانایی و تخصص آنها استفاده می گردد.
با پیشروی در سطوح و کسب ستاره های بیشتر درصد سود شما از هر بیمه نامه افزایش خواهد یافت و سهم سود شما بیشتر می گردد.
مهارت خاصی جز کسب اطلاعات در حوزه ی ویژگی های بیمه و امکانات، خدمات و کاربردهای هر بیمه و البته تمایل به معرفی این خدمات به اطرافیان و دیگران نیاز نیست. اطلاعات بیمه ای را در ایشر هم می توانید به تفصیل دنبال کنید و سوالات تان را در همینجا مطرح نمایید و پاسخ بگیرید.
عضو ایشر شوید.
مقاله ها و مطالب موجود در ایشر را مطالعه نمایید.
فهرستی از اعضای خانواده، دوستان، آشنایان و دایره ی افرادی که می شناسید و یا می توانید با آنها ارتباط برقرار کنید را برای خودتان یادداشت کنید.
هر زمان بیمه ای نیاز داشتند نمایندگی 5089 را با شماره 66125698 یا 09104447010 به آنها پیشنهاد دهید.
نه. تنها عضویت در سایت و به روزسانی اطلاعات در پروفایل اختصاصی اتان کافی است. البته ما از دیدار حضوری با شما خوشحال خواهیم شد.
بله. فعالان ایشر در 5 سطح قرار می گیرند که با ورود به سایت و آغاز فعالیت و دریافت ستاره های بیشتر جزو کاربران و فعالان ویژه ایشر می گردید.
خیر. در هر سن و فعالیت و جایگاه شغلی و تحصیلی که هستید می توانید با ایشر همکاری کنید.
خیر.
مانند هر فعالیت دیگری اگر با هدف گذاری مناسب پیش بروید و فرصت های مناسب را بیابید با صرف کمترین زمان می توانید درآمد قابل قبولی کسب کنید. سطح درآمدی کاملا به خود شما و چگونگی فعالیت تان وابسته است.
هرگاه موجود حساب شما در پروفایلتان عددی بیش از 50 هزار تومان باشد می توانید طی ارسال یک پیغام در سایت، مبلغ مورد نظرتان را دریافت نمایید. ایشر با شما تماس گرفته و با دریافت شماره کارت بانکی شما مبلغ را واریز می نماید.
استعلام قیمت در این سامانه با اعمال تمامی تخفیف هایی که مورد بیمه ای شامل آن می شود اعلام می گردد. ثبت اطلاعات به دلیل مختصر بودن برخلاف سایر سایت ها در زمان بسیار کمی اتفاق می افتد. فقط کافیست نوع و مشخصات بیمه مورد نظرتان را وارد نمایید تا دقیقترین قیمت با احتساب تخفیفات و مزایایی که به شما تعلق می گیرد را دریافت کنید.
با ذخیره شدن حداقل مبلغ قابل پرداخت (50000 تومان) در حساب کاربری تان می توانید درخواست دریافت مبلغ نمایید.
بیمه گذاران یا همان خریداران بیمه، معرفان نمایندگی 5089 بیمه آسیا، نمایندگی 5089 و شرکت بیمه آسیا.
ایشر برای معرفی محصولات بیمه ای شرکت آسیا با بیان جزییات و ویژگی های ارایه شده توسط این شرکت، کاتالوگ ها و بروشورهای اختصاصی تولید کرده است که با درخواست از طریق پروفایل یا تماس تلفنی می توانید هم فایل چاپی و هم فایل اینترنتی را از نمایندگی 5089 دریافت نمایید و برای دوستان و دایره ی آشنایان ارسال نمایید.
اطلاعات بروشورهای ایشر به مشتری کمک می کند تا دقیقا اطلاع داشته باشد چه خدمت بیمه ای را با چه ویژگی هایی خریداری می کند.

بیمه مسئولیت

خیر
با توجه به پوشش غرامت فوت و نقص عضو و نه دیه نقص عضو ،ارش قابل بررسی و پرداخت نخواهد بود.
کلیه حوادث در چهارچوب محدوده جغرافیایی محل مورد بیمه درصورت سهل انگاری تحت پوشش بیمه می باشد.
بله. ایجاد پوشش فوق جهت واحد خدماتی به علت عدم کنترل ریسک امکان پذیر نیست..
بله. بیمه نامه جهت اشخاص ثالث شرایطی ندارد.
در بیمه نامه مذکور خسارت مالی تحت پوشش نمی باشد.
انواع رشته های ورزشی/ جنسیت ورزشکاران/متراژ مجموعه ورزشی/حداکثر و حداقل نفرات /شیفت و یا سانس فعالیت روزانه
مدیریت بیمه های مسئولیت به صورت مستقل صادر می گردد.

بیمه اتومبیل

به کسانی که به دلیل وسیله نقلیه (شخص مقصر) دچار زیان مالی و یا بدنی شوند به جز خود راننده مقصر حادثه، شخص ثالث گفته میشوند
"خیر - بیمه شخص ثالث وابسته به خودرو است و در صورتی که هر شخصی گواهینامه معتبر داشته باشد، حتی اگر یبمه نامه به اسم وی صادر نشده باشد بیمه جبران خسارت خواهد نمود. "
طبق قوانین جدید بیمه راننده خودرو هم اجباری و درصورت فوت یا نقص عضو راننده مقصر حادثه، دیه به خانواده وی نیز تعلق می گیرد.
. در این صورت شرکت بیمه گر مکلف به پرداخت دیات تمامی اشخاص ثالث آسیب دیده می باشد
بلی (قوانین جدید بیمه شخص ثالث)
"خساراتی که به وسیله نقلیه مسبب حادثه و یا محصولاتی که در آن قرار دارد وارد شود ( خودرو مقصر حادثه ) خسارت ناشی از تشعشعات اتمي و راديواكتيو چه به صورت مستقیم و چه غیر مستقیم خسارت ناشی از محكوميتهای جزایی و يا پرداخت جریمه ها"
هر نوع ديه يا ارش ناشي از صدمه، شكستگي، نقص عضو، ازكارافتادگي (جزئي يا كلي ـ موقت يا دائم) يا ديه فوت شخص ثالث به سبب حوادث مشمول بيمه موضوع اين قانون است. هزينه معالجه نيز چنانچه مشمول قانون ديگري نباشد، جزء تعهدات بيمه موضوع اين قانون خواهد بود.
طبق قانون بیمه شخص ثالث افرادی مثل بیمه گذار / مالک اتومبیل / راننده وسیله نقلیه مقصر حادثه اگر سرنشین وسیله نقلیه مذکور باشند شخص ثالث به حساب نمی آیند و برای تحت ئوشش بودن بیمه باید بیمه سرنشین را خریداری کرده باشند.
"1- صورت جلسه اولیه پاسگاه پلیس و کروکی افسر کاردان فنی و نظریه کا رشناس رسمی دادگستری 2 - اصل و تصویر گواهینامه راننده در حین حادثه 3 - تصویر اسناد مالکیت خودرو 4 - برش بیمه نامه شخص ثالث مقصر حادثه 5 - گواهی انحصار وراثت و قیم نامه در صورت داشتن صغیر"
"1- صورت جلسه اولیه پاسگاه انتظامی 2 - کروکی افسر کاردان فنی ، نظریه کارشناس رسمی دادگستری 3 - گزارش پاسگاه انتظامی به دادگاه و برگ های بازجویی 4 - نظریه های پزشکی قانونی در مورد مجروحین و مصدومین 5 - گزارش معاینه جسد 6 - جواز کفن ودفن ، خلاصه رونوشت فوت ، (درصورت وجود فوتی) 7 - صورت حساب هزینه های بیمارستانی در مورد مجروحین ومصدومین 8 - حکم صادره دادگاه اولیه در صورت اعتراض طرفین حکم دادگاه تجدید نظر و یا اخرین حکم مراجع رسیدگی کننده به موضوع 9 - تصویر و اصل گواهینامه مقصر حادثه 10- برش بیمه نامه ثالث مقصر حادثه 11- گواهی انحصار وراثت برای پرداخت سهم هر یک از بازماندگان"
"1- اصل و تصویر مدارک راننده، مالک و اتومبیل (مقصر و زیاندیده)، گواهینامه، کارت اتومبیل و بیمه نامه 2 - مدارک دادگاهی برابر اصل شده 3 - برای دریافت خسارت بیش از 10,000,000 ریال و خسارت بدون کروکی بازدید مقصر حادثه الزامیست 4 - برای در یافت خسارت حضور مالک یا نماینده قانونی آن (وکیل) الزامی است 5 - برای تسویه حساب خودروهای (رهنی، استیجاری و دولتی) ارایه معرفی نامه رسمی از واگذارنده الزامی است. (معرفی نامه از نمایشگاه اتومبیل قابل پذیرش نیست ) 6 - در صورت تعویض پلاک انتظامی ارایه الحاقی تعویض پلاک الزامی است.(برای دریافت الحاقی به واحد صدور بیمه نامه که شماره تماس ان در ذیل بیمه نامه ثبت گردیده مراجعه فرما یید )"
"از لحظه ای که مصدوم پا در رکاب اتومبیل گذاشته تا لحظه ای که از اتومبیل پیاده نشده است را شامل می گردد."
در صورتی که مصدوم تحت درمان قرارگیرد. هزینه های پزشکی وی پس از تایید پزشک معتمد شرکت بیمه حداکثر تا میزان تعهدات بیمه نامه برای هزینه های پزشکی که معادل یک دهم تعهدات فوت و نقص عضو می باشد قابل پرداخت خواهد بود . ( هزینه های بیمارستانی فقط برای سرنشین قابل پرداخت است)
به اندازه دیه مسلمانان .
دیه قتل در صورتیکه صدمه و فوت هر دو در یکی از ماههای رجب، ذیقعده، ذی حجه و محرم بیافتد علاوه بر دیه کامل بعنوان تشدید مجازات باید یک سوم دیه اضافه تر بپردازد .
هر نوع ديه يا ارش ناشي از صدمه، شكستگي، نقص عضو، ازكارافتادگي (جزئي يا كلي ـ موقت يا دائم) يا ديه فوت شخص ثالث به سبب حوادث مشمول بيمه موضوع اين قانون است. هزينه درمان و معالجه نيز چنانچه مشمول قانون ديگري نباشد، جزء تعهدات بيمه گر موضوع اين قانون خواهدبود.
"شامل کلیه خسارتهای مالی می باشد که ازمحل مسئولیت دارندگان ورانندگان وسلیط نقلیه موتوری زمینی و درحوادث رانندگی متوجه اشخاص ثالث می شود و شرکتهای بیمه تا سقف تعهدات مندرج در بیمه نامه به جبران خسارتهای یاد شده اقدام می نمایند. "
بله . در صورتیکه خودرو به اسم همسرتان باشد می توان خودرویی که به اسم شما باشد را جایگزین نمود..
یک بار
پس از کسر ارزش پنل خسارت شما جبران می شود.
بله.باید از تمام مواضع آسیب دیده خودرو که پلاک خودرو نیز مشخص باشد عکس تهیه گردد..
بله اگر در حادثه آسیب ببیند تحت پوشش بیمه بدنه است.
بله تعلق می گیرد اما این خسارت از محل بیمه ثالث خودروی جلویی قابل پرداخت است و بهتر است از آن محل جبران شود. زیرا در صورت استفاده از بیمه بدنه ی اتومبیل خودتان تمام تخفیف ها از بین خواهد رفت.
بله می توانید این کار را انجام دهید.
اگر مالک عوض نشده باشد با دریافت تعهدنامه می شود.
خیر . متاسفانه صدور بیمه نامه بدنه کمتر از یک سال ممکن نمی باشد.
الزاما خیر . داشتن نسبت الزامی نمی باشد.
مشکلی در صدور بیمه با این شرایط وجود ندارد.
بله باید سند بنام باشد و قولنامه مورد قبول نمی باشد.
اگر در اثر حادثه باشد بله
پوشش نوسان قیمت فقط در خسارات جزیی پوشش افزایش قیمت را می دهد و در خسارات کلی تاثیری ندارد.
بله، ولی حق بیمه برگشتی به صورت تعرفه کوتاه مدت محاسبه خواهد شد، مقداری کمتر از مبلغ بائرداخت روزشمار است..
اگر در اثر حادثه به شیشه آسیب رسیده باشد می توانید خسارت را طبق شرایط حاکم بر بیمه نامه دریافت نمایید.
در صورتیکه اصل بیمه نامه بدنه دست خریدار باشد و سند خودرو بنام ایشان شده باشد می توانند بدون حضور مالک قبلی خسارت را دریافت نمایند.
در صورتی که تابلوی تبلیغاتی از روی ساختمان افتاده باشد خسارت وارده را باید مالک ساختمان بپردازد اما اگر در اثر باد و طوفان آسیبی به خودرو وارد شده باشد و خودروی مذکور دارای بیمه نامه بدنه باشد و پوشش بلایای طبیعی را خریداری نموده باشد خسارت پرداخت می گردد.
با ارائه مستندات و استشهاد به محل صدور بیمه نامه خود مراجعه نمایید تا گواهی یا المثنی بیمه نامه برایتان صادر شود..
اگر در اثر نوسانات قیمت خودرو در بازار خودروی شما با افزایش قیمت مواجه شد، زمان وقوع خسارت احتمالی در بیمه نامه بدنه با داشتن پوشش مذکور، خسارت شما بدون اعمال قاعده نسبی در واقع براساس قیمت جدید رسیدگی می گردد.
بله با کسر فرانشیز حادثه دوم محاسبه می شود.
۱-آتش‌سوزی‌، انفجار و صاعقه‌. ۲ – سرقت‌ کلی ‌اتومبیل‌ و طبق‌شرایط بیمه‌نامه‌، سرقت ‌لوازم‌ اضافی‌ و غیره‌. ۳ – واژگون‌شدن‌ و تصادف‌ وسیله‌ نقلیه‌. ۴ – هزینه‌ ایاب‌ و ذهاب‌ ایامی‌ که‌ اتومبیل‌ برای‌ بازسازی ‌در تعمیرگاه‌ است‌.
تا یک ماه پس از تشکیل پرونده فرصت دارید خسارت خود را پیگیری فرمایید.
خیر . در صورتیکه شما زیاندیده باشید خسارت از محل بیمه نامه مقصر حادثه جبران می شود.
خیر. اگر قصد سرقت در کار بوده است و گزارش پلیس تهیه نمایید خسارت قابل جبران می باشد..
در صورتیکه از بیمه نامه بدنه خسارتی دریافت نشده باشد می توان تخفیف ثالث را در بدنه لحاظ نمود.
خیر. اما لطفا زودتر مراجعه نمایید و خسارت را دریافت کنید تا پرونده مختومه گردد.
فقط یکبار آن هم در اثر سردی و گرمی هوا و عللی غیر از حادثه . این موضوع در شرایط خصوصی بیمه نامه بدنه پیش بینی شده است.

بیمه اشخاص

خیر . حتی نوزادان یک روزه نیز می توانند در این طرح ثبت نام کنند.همین طور خانم های خانه دار . بیمه شده می تواند محصل یا دانشجو نیز باشد .
در بیمه های اندوخته ساز سود تضمینی برای 10 سال می باشد و طی این ساهل سود مرکب و سود حاصل از مشارکت در منافع سرمایه گذاری ها ئرداخت می شود ولی در بانک ها حداکثر 5 سال می باشد و با شرایط اقتصادی ممکن است تغییر یابد .در بیمه های اندوخته ساز علاوه بر بحث سرمایه گذاری ، بحث سرمایه فوت و سایر پوشش های بیمه ای و درمانی نیز مطرح می باشد.
خیر، ولی با توجه به شرایط عمومی در صورتیکه اندوخته بیمه نامه ، هزینه های بیمه گری را پاسخگو نباشد بیمه نامه به حالت تعلیق در می آید و با توجه به شرایط عمومی برخود می شود.
ذینفعانی که خود بیمه گذار در قرارداد بیمه عمر انتخاب می کند.
با توجه به انعطاف پذیر بودن بیمه عمر، برای اینکه ارزش پول در آینده کاهش نیابد می توان نرخ تعدیل برای سرمایه فوت و حق بیمه انتخاب نمود.
فقط تکمیل فرم درخواست توسط بیمه گذار کافی می باشد، چون اندوخته بیمه نامه به عنوان وثیقه در نظر گرفته می شود. مدت زمان پرداخت وام ده روز کاری می باشد و بازپرداخت وام طی 2 قسط در یک سال می باشد یعنی اقساط شش ماهه و در صورتیکه مبلغ وام بیش از 1.000.000 تومان باشد طی 4 قسط در 2 سال(اقساط 6 ماهه) ، در صورت عدم پرداخت اقساط وام جریمه دیرکرد در نظر گرفته می شود.
کمترین مبلغ سالانه ۳۰۰ هزارتومان است. یعنی چیزی حدودا ۲۵ هزار تومان درماه
بله. برخلاف سرمایه گذاری در بانک این سرمایه گذاری معاف از مالیات است.
کلیه پرسشنامه ها تحت بررسی کارشناسی ریسک قرار می گیرند و با نظر پزشک اعلام می شود که بر اساس نوع بیماری آیا بیمه نامه قابل صدور است یا خیر؟
حقوق مستمری بیمه عمر از محل اندوخته هر بیمه گذار پرداخت می شود و با توجه به شرایط سنی و مبلغ حق بیمه متغیر خواهد بود ولی حقوق بازنشستگی تامین اجتماعی بر اساس مبلغ پرداختی ثابت خواهد بود.
بله در سررسید صدور بیمه نامه و پرداخت کامل حق بیمه
طی 20 روز اول پس از خرید این بیمه نامه می توانید بدون کسر هزینه قرارداد را فسخ نمایید. در صورت بازخرید نمودن تا 5 سال مبلغی کمتر قسط های واریزی به شما پرداخت می شود. ولی در حالت کلی باز خرید از پایان سال اول به بعد انجام می شود که بیمه گذار باید فرم مربوطه را تکمیل و همراه اصل بیمه نامه جهت بازخرید ارائه نماید.
مبلغ اندوخته صندوق +سود قطعی
"بیمه عمر وسرمایه گذاری علاوه بر ایجاد شرایط خاص جهت پس انداز و سرمایه گذاری با سرماه بسیار اندک ( تنها روزی 1000 تومان ) علاوه بر ایجاد ارامش بیشتر در زندگی و پوشش حوادث احتمالی که همه ما را تهدید میکند دارای شرایط ساده تری برای افراد جوان نسبت به افراد میانسال و سالمندان میباشد که مهمترین آن عدم نیاز به ازمایشات پزشکی برای افراد زیر 40 سال میباشد. "
"بیمه های اجتماعی از جمله تامین اجتماعی و خدمات درمانی، ماهیت درمانی دارند و عمدتا حق بیمه های پرداختی شما صرف هزینه های درمانی میشود بنابراین تفاوت بسیاری با بیمه عمر و سرمایه گذاری دارند. شما میتوانید بیمه عمر و سرمایه گذاری را به عنوان مكمل بیمه های تامین اجتماعی خریداری كنید.
"بیمه های اندوخته ساز، سرمایه فوت علاوه بر اندوخته دارند ولی بیمه های تأمین اجتماعی اندوخته ندارند. بیمه عمر حداقل پس از گذشت 10 سال و بدون محدودیت سنی قابل تبدیل به مستمری می باشد. ولی بیمه تامین اجتماعی شرایط زمانی و سنی بیشتری دارد."
"چنانچه بیمه گذار به هر علت حق بیمه خود را پرداخت نکند ، شرکت بیمه مبلغ حق بیمه را از اندوخته بیمه گذار کسر میکند و در صورتی که میزان اندوخته به اندازه حق بیمه نباشد پس از ارسال اخطار کتبی بیمه نامه باطل میشود . "
"بله ، و به علت روز شمار بودن و بهره مرکب سود در بیمه عمر، بیمه گذار میتواند با پرداخت حق بیمه به صورت سالیانه و یا یکجا ، سود بسیار بالاتری را دریافت کند . "
برای تامین آتیه فرزندان عزیز خود میتوانید با پرداخت سالیانه از 300 هزار تومان و برای بزرگسالان هم از سالیانه 600 هزار تومان (روزی 1640 تومان) به بالا شرایط مطلوبی از بیمه عمر را دریافت نمایید. فراموش نکنید هر بیمه ی عمر مناسب یک نفر است مانند لباس تان که براساس استایل و سایز هر فرد تهیه می گردد.
با توجه به رشد نرخ تورم به صورت سالیانه و در نتیجه کاهش ارزش پول نقد این امکان به بیمه گذار داده شده تا به صورت سالیانه بین 5 تا 20 درصد حق بیمه و مبلغ بیمه نامه را افزایش دهد .
بله ، بیمه گذار میتواند از ابتدای سال سوم حداکثر تا 30 درصد میزان اندوخته و از سال ابتدای سال هفتم تا 90 درصد اندوخته خود را برداشت نماید
بیمه گذار میتواند از ابتدای سال سوم تا سقف 90 درصد اندوخته خود را وام بگیرد ، بهره این وام سه درصد بیشتر از سود پرداختی توسط بیمه گر به اندوخته بیمه گذار میباشد .
در صورتی که بیمه شده پس از گذشت 3 ماه از عقد بیمه نامه به علت یکی از بیماریهای سرطان، سکته مغزی، سکته قلبی، عمل جراحی عروق کرونر و پیوند اصلی اعضای بدن در بیمارستان بستری گردد، بیمه گر بخشی از هزینه های درمانی را به میزان 30 درصد سرمایه فوت و تا سقف 20 میلیون تومان پرداخت مینماید .
"در صورت انتخاب این پوشش هرگاه بیمه شده به علت حادثه فوت شود سرمایه بیشتری (تا سه برابر سرمایه فوت به هر علت) علاوه بر سرمایه تعیین شده برای فوت به استفاده کنندگان (ذینفعان) پرداخت میشود . "
برای افراد زیر ۴۰ سال آزمایش پزشکی نیاز نیست و برای افراد بالای ۴۰ سال با توجه به مشخصات وارد شده در برگه درخواست بیمه عمر و با صلاحدید پزشک معتمد شرکت بیمه آزمایش ها به صورت رایگان انجام میشود.
"طبق قانون بیمه مرکزی ایران 50 درصد تمامی حق بیمه انواع بیمه اشخاص باید به حساب بیمه مرکزی بیمه واریز گردد و در عوض بیمه مرکزی به صورت اتکایی عمل کرده و حتی در صورت ورشکستگی شرکت بیمه، بیمه مرکزی ایران متعهد به پرداخت تمامی تعهدات به بیمه گذارخواهد بود . "
"الف – مسابقات سرعت و اکتشاف و پروازهای اکروباتی ب – خطر جنگ و یا هر نوع حادثه دیگری که جنبه نظامی داشتته باشد . ج - خودکشی قبل گذشت سه سال از شروع بیمه مگر اینکه ثابت شود خودکشی غیر ارادی بوده د - در صورتیکه استفاده کننده یا بیمه گذار مسبب مرگ بیمه شده باشند ( در مواردی که بیمه شده و بیمه گذار یک نفر نمیباشد)"
"از نظر اعتبار تفاوتی با هم ندارند زیرا همه زیر نظر بیمه مرکزی شکل گرفته و فعالیت می کنند تنها تفاوت این است که سهام بیمه دولتی را (آسیا، البرز، دی، ایران) دولت در اختیار دارد و سود شرکت را دولت دریافت می کند اما بیمه های خصوصی چون سهامی عام هستند و سهامشان را مردم دارند مردم سود شرکت را دریافت می کنند. تمام شرکت های بیمه ای اعم از خصوصی یا دولتی با مجوز بیمه مرکزی تاسیس می شوند و تحت نظارت و ضمانت بیمه مرکزی دولت جمهوری اسلامی ایران هستند.."
"در بیمه های زندگی دو فاکتور وجود دارد : 1. زمان 2. پول در صورت پرداخت پول به صورت یکجا حداقل۱۰ سال بعد می توان حقوق بگیر شد.اصولا قراردادهای بازنشستگی ۲۵ تا ۳۰ سال هستند. نکته:اگر شخص می خواهد که پول کم پس انداز کند باید زمان را طولانی تر کند و اگر بخواهد که زمان کوتاهتر باشد باید پول بیشتری را پس انداز کند."
"تامین اجتماعی سازمانی جدا می باشد و سوابق بیمه ای آن قسمت را نمی توان منتقل کرد، اما می شود برای اینکه از دو جا حقوق دریافت شود یک بیمه نامه ی زندگی تهیه کرد و حقوق دوران باز نشستگی را افزایش داد . اصول بیمه تامین اجتماعی برآورده کننده حداقل سطح رفاه می باشد و این بیمه نمی تواند رفاه کامل را در برداشته باشد. بیمه زندگی یک مکمل بسیار خوب برای تامین اجتماعی است تکمیل کننده پوششهای بیمه ای و چندین برابر کننده حقوق بازنشستگی برای افراد برای ارتقا سطح رفاه."
خیر. در تحریرالوسیله امام عنوان شده است عقد بیمه از عقود شرعی می باشد اگر سود مرکب به مانند بانکها که یک نظام هستند و فعالیت مشخص اقتصادی انجام نمیشود باشد از نظر شرعی مشکل دارند اما در مورد بیمه این گونه نیست چون بیمه یک صنعت می باشد و نه نظام .
"بله ،تمام شرکت های بیمه ای این محصول را دارند. اما به علت گستردگی و پیچیدگی محصولات بیمه معمولا شرکت های بیمه ای سعی می کنند در گروه خاصی از محصولات بیمه ای فعالیت تخصصی داشته باشند به طبع با کیفیت بهتری هم عرضه می کنند."
تمام شرکت های بیمه با مجوز بیمه مرکزی تاسیس می شوند و ضامن اجرای همه بیمه مرکزی (همان دولت ) است.دقیقا همان ضمانت اجرای که برای بیمه ماشین است برای همه محصولات بیمه ای هم هست.
موضوع فعالیت مهمتر است و در بیمه‌نامه باید درج گردد.
این دستگاه در قالب بیمه‌نامه‌های مهندسی قابل بیمه شدن می‌باشد و یا جزء اموال بیمه‌گذار در بیمه‌نامه آتش‌سوزی نیز می‌تواند پوشش داده شود.
از بیمه مسئولیت مدیران مراکز اموزشی در قبال مراجعه کنندگان و بیمه مسئولیت مدنی کارفرما در قبال کارکنان به همراه بیمه عمر و حوادث گروهی و درمان تکمیلی به شرط 50نفر برای پرسنل می‌توان استفاده نمود.
صدور پوشش سرقت به عنوان یک پوشش اضافی در بیمه آتش‌سوزی به شرط بازدید از محل مورد بیمه و تائید کارشناس بیمه‌گر قابل انجام می‌باشد. پوشش سرقت معمولا برای اثاثیه ثابت صادر می‌گردد و امکان صدور برای موجودی به علت شناور بودن ارزش آن مقدور نمی‌باشد.
بیمه آتش سوزی - بیمه‌نامه مسئولیت کارفرما در قبال کارکنان- بیمه دام‌های صنعتی

بیمه باربری

• مسؤولیت حرفه ای متصدی حمل و نقل تحت پوشش بیمه است در نتیجه مؤسسه حمل از این بابت نگرانی ندارد و تسهیلات بیشتری در اختیار صاحبان کالا قرار می گیرد. • اگر اهمال یا خطای راننده در جا به جایی کالا موجب خسارت شود از محل بیمه نامه مسؤولیت متصدی حمل و نقل جبران می شود. • صاحب کالا خسارت خود را از متصدی حمل و نقل از محل بیمه نامه دریافت می کند. • امنیت شغلی متصدیان حمل و نقل بیشتر می شود. • صاحبان کالا با خیالی آسوده محمولات خود را برای حمل در اختیار مؤسسات حمل داخلی قرار می دهند. • طرح دعوای صاحبان کالا علیه متصدیان حمل یا متصدیان حمل علیه رانندگان خاطی در مراجع قضـایی کاهش می یابد.
در هر لحظه و از هر طریق در دسترس هستیم