ماجرای ایشر چیست؟

سامانه ایشر (eSure) امکان مدیریت، کسب درآمد و همچنین دریافت تخفیف های خاص و منحصر به فردی در خرید بیمه نامه ها را برای شما فراهم می کند. در هر موضع و از هر جایگاهی این سامانه منافع شما را در نظر می گیرد. اگر قصد تهیه بیمه نامه برای خود را دارید و حتی اگر هیچوقت چنین قصدی ندارید ایشر برای شما سودآور است. اگر شاغل هستید یک فعالیت همراه با سرگرمی و درآمد برای شماست و اگر شاغل نیستید، یک شغل حرفه ای به حساب می آید. ایشر فقط یک وبسایت نیست، مجموعه ای با همکاری چند گروه مختلف است که بخشی از خدمات آن آنلاین بوده و بخشی دیگر به صورت فیزیکی اتفاق می افتد.
در زیر به برخی خدمات ارائه شده توسط ایشر اشاره می گردد. این خدمات در حال افزایش و توسعه است. در هر کجا با ابهامی مواجه شدید می توانید از هر یک از راه های ارتباطی تلفنی، اینترنتی و حتی حضوری برای دریافت پاسخ خود اقدام کنید. همکاران ما به صورت مستمر و در کوتاه ترین زمان پاسخ گوی شما خواهند بود


تسهیم سود فروش

مرحله اول: معرفی از سوی شما
Charactar-Man
در اطراف خود کسانی را می شناسید که نیازمند خدمات بیمه ای از هر گونه هستند
یا حتی می خواهید خودتان مشتریان این خدمات را کشف و بازاریابی کنید

مرحله دوم: ارائه مناسب ترین و بهترین خدمات از سوی ما
با معرفی شما و از طریق ما این خدمات ارائه می شود

مرحله سوم: افزایش اعتبار حساب
سهم شما از سود این فروش وارد حسابتان می گردد

درصد سود شما با افزایش فعالیتتان بیشتر می شود تا جایی که این درصد بیش از 50% یعنی بیشتر از سود ما خواهد شد.
شما به مرور زمان حرفه ای تر می شوید و سود بیشتری کسب می کنید و این در حالی است که نیازی به تغییر شغل فعلی خود و پذیرش ریسکی برای این تغییر ندارید.
همه ی ما به دلیل منافع مشترک، نافع این شراکت خواهیم بود. تمرکز ما بر روی ارائه قوی ترین خدمات بیمه ای از یک سو و تخصیص بیشترین سود برای شماست.
حداقل نفع شما در این سامانه ایجاد یک درآمد حاشیه ای برای خود است. ضمن اینکه بهترین خدمات بیمه ای را نیز کسب خواهید کرد.
خود بیمه گذار هم می تواند دارای حسابی برای تخصیص سود و دریافت تخفیفهای خرید باشد.

چه بیمه ای از سوی ما ارائه می شود؟ چرا؟

تمامی خدمات بیمه ای از سوی ما پوشش داده می شود. اما برای انتخاب شرکت بیمه گر دقت و حساسیت قابل توجهی به خرج داده ایم. زیرا در درجه اول نیاز به ارائه بهترین و حرفه ای ترین خدمات وجود داشته و در مرحله بعد لازم بود که با توجه به پتانسیل و تنوع خدمات شرکت بیمه گر، فضای مناسبی برای تعامل و سودآوری و همچنین رضایت بیمه گذار و همچنین شما فراهم گردد.در نهایت شرکت بیمه آسیا به دلیل برخورداری از ویژگی های گفته شده و همچنین داشتن نقاط قوت زیر، به عنوان بهترین گزینه برای ارائه خدمات بیمه ای انتخاب گردید؛

رتبه اول در بین موسسات بیمه ای کشور
تجربه بالا و پشتوانه بیش از نیم قرن فعالیت حرفه ای در این صنعت
سطح یک در توانگری مالی
برخورداری از قوی ترین تیمهای فنی و کارشناسی در صنعت بیمه
در هر لحظه و از هر طریق در دسترس هستیم